De vuilwatertank omvat al het water dat u gebruikt hebt in de motorhome.
- Zoals het water van de douche, van de wastafel en van de spoelbak in de keuken.
Deze drie komen samen in één tank. De inhoud kan u volgen op het controlepaneel.
- Onderaan de motorhome zal u een hendel zien om het gebruikte water te lozen. Als u deze naar uzelf toetrekt zal de tank leeglopen. Opgelet! Ook dit moet geledigd worden op daarvoor voorziene plaatsen. Wanneer de afstand tot de lozingsplaats te ver is, kan u gebruik maken van een slang. Wanneer de tank leeg is, duwt u de hendel gewoon terug naar binnen.
- Het afvalwaterreservoir bevindt zich buiten aan de onderkant van het voertuig. Bij voertuigen met een dubbele bodem kan de vuilwatertank zich ook binnen in de dubbele bodem bevinden. Afhankelijk van het type voertuig hangt het reservoir tussen de voor- en achteras of achter de achteras. Bepaalde types voertuigen kunnen met twee afvalwaterreservoirs uitgerust zijn.
- Een reservoir aan de buitenkant kan geledigd worden door de hendel die zich onderaan de motorhome bevindt naar u toe te trekken. De hendel bedient een schuif. Om het reservoir terug dicht te doen, moet u de hendel van uzelf wegduwen.
- Het is ook belangrijk om het reservoir regelmatig schoon te maken. Hiervoor bestaan specifieke producten die u in onze shop kan kopen.
Het afvalwaterreservoir heeft meestal een capaciteit van ca 100/120 liter. Ledig het reservoir regelmatig. Indien u wacht tot het lichtje op het controlepaneel oplicht, zeult u niet enkel 100 l mee, maar eigenlijk 100 kg aan nutteloos gewicht.
Opmerkingen
0 opmerkingen
U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.